Apie kūrėją

Apie kūrėją

Knygos autorė ir atlikėja

Esu gydūnė – metafizikė, Visatos dėsnių bei žmogaus sielos tyrinėtoja. Dirbdama, atkuriu ryšį tarp visų trijų žmogaus kūnų – fizinio, mentalinio ir emocinio. Puikiai suvokiu ir atpažįstu tikras ir tariamas (pasąmonines) žmogaus būsenas, todėl neklystamai galiu išvesti žmogų į jo asmeninę tikrųjų pojūčių erdvę – ten, kur visų laimių ir baimių priežastys, visų nesutarimų, nesusipratimų ar negalavimų pradžia. Išdrįsti pažvelgti į savo vidinę tiesą – didelis darbas, bet jį dirbant randame Dievą.

Į audioknygą „Skersvėjis” sudėta visa beveik 20 metų patirtis dirbant su žmonėmis, jų galiomis ir negaliomis, kūnais, emocijomis, išgyvenimais… Kodėl mes pasenstame dar negyvenę..? Kodėl negalime patirti tikro gyvenimo skonio..? Kodėl norime tiek daug gero sau, bet vis nepasiekiame, vis esame „tame pačiame”..?

Kviečiu siųstis, klausyti, o iškilus klausimams – susisiekti.

Apkabinu,

Džiuljeta Binkauskienė

Kai mano pasąmonė vis meta seną patirtį ir senas emocijas, aš jau senas.

Džiuljeta Binkauskienė

Džiuljetos Binkauskienės vedami užsiėmimai, konsultacijos

      Sielos mokykloje “Bindrakalnis”, renginiuose, festivaliuose:

  • Išjautimo grupės. Grupinė sąmonė yra aukštesnė už asmeninę. Darbas grupėje padeda išjudinti pasamonę, pagreitina ir palengvina kelią į sąmoningą gyvenimą.
  • Praktikumai. Praktiniai energiniai seminarai, kurių metu ne tik gaunamos žinios, bet ir suaktyvinama energetika. Tai vienas iš greičiausių būdų „prikelti” vidinį žinojimą ir atverti duris tobulėjimui.
  • Gyduolių mokymai. Gyduoliai – tai žmonės, kurie supranta kūno fizinių, emocinių ir mentalinių struktūrų veikimą ir gali prigimtinėm gamtinėm priemonėm padėti sau ir kitiems.
  • “Charizmos treniruotės” (meditacijos). Asmeninės Galios auginimo treniruotės. Tai kelionė į save, į savo kūno vidų, kurios metu galite gauti atsakymus, skirtus tik Jums.
  • Parapsichologinės konsultacijos. Individualios ir porų konsultacijos gyvenimo, sveikatos klausimais.
  • Diagnostika ir sveikatinimo programos sudarymas. Kūno organų būklės nuskaitymas pagal kūne esančius energinius taškus ir individualios sveikatinimo programos sudarymas.
  • Taškinis masažas. Masažas, panaikinantis energinius blokus.
  • Apsivalymo procedūros pirtyje. Pirtyje vyksta ir kūno, ir sielos apsivalymas. Šis parapsichologės sukurtas ritualas – didžiulis virsmas, tarsi vartai, pro kuriuos praėjus atsiveria vidinės akys, išsilaisvina „vidinis vaikas”.
uzsiemimai